O firmie Drukuj Email

AbedikIdea, by zbudować drukarnię, która sprosta zachodnim standardom, tutaj w Polsce, a konkretnie w Bydgoszczy zrodziła się w 1987 roku, w czasach gdy wysokiej jakości wydawnictwa powstawały poza granicami kraju.

Dziś technologia wyznacza granice i otwiera nowe horyzonty sztuce poligraficznej. Dlatego wciąż inwestujemy - w ludzi i urządzenia. Nasza załoga to świetnie wyszkoleni, także w siedzibie firmy Heidelberg - pracownicy. Park maszynowy Drukarni ABEDIK można scharakteryzować krótko - światowy standard.

Maszyny drukowe firmy HEIDELBERG drukujące do formatu B1, najnowszej generacji krajarki firmy POLAR, nowoczesne linie do opraw Müller Martini - marki które mówią same za siebie. To w pełni skomputeryzowany i zautomatyzowany proces produkcji. Wyjątkowa precyzja i duża wydajność. Najwyższa jakość, która przekłada się na produkt w pełni satysfakcjonujący klienta.

Dobra organizacja pracy oraz nowoczesność maszyn umożliwiają zakładowi stosowanie cen konkurencyjnych. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje kadry kierowniczej zapewniają optymalny wybór technologii wykonania zlecenia oraz fachowe i korzystne dla klienta poradnictwo w rozwiązaniu konkretnych problemów. Zakład dysponuje środkami transportu, które mogą być wykorzystywane do przemieszczania wykonanej produkcji.

Dziś ABEDIK to nowoczesny, o ugruntowanej renomie segment polskiego przemysłu poligraficznego. Obecna siedziba firmy - jasne i przestrzenne hale zapewniające parametry jakościowe pracy ludzi i urządzeń na najwyższym poziomie to projekt zrealizowany w 2001 roku. Odzwierciedlenie naszej pasji i ekonomicznego talentu. Dobra organizacja pracy oraz nowoczesność maszyn umożliwiają zakładowi stosowanie cen konkurencyjnych. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje kadry kierowniczej zapewniają optymalny wybór technologii wykonania zlecenia oraz fachowe i korzystne dla klienta poradnictwo w rozwiązaniu konkretnych problemów. Zakład dysponuje środkami transportu, które mogą być wykorzystywane do przemieszczania wykonanej produkcji.

O firmie
 

Kontakt

Zakład Poligraficzny
ABEDIK Sp.j.
Z. Wróblewski, L.Tomczak
ul. Glinki 84
85-861 Bydgoszcz

tel. 052 3 700 710
fax. 052 3 700 711
info@abedik.pl

 

Pytania o współpracę, kalkulacje itp.
Radosław Rzępołuch - dyrektor handlowy
tel. 509 240 324
handlowy@abedik.pl

Wyszukiwarka

Galeria
Ftp
Poradnik
Poradnik
Heidelberg
ISO 9001
Regulamin serwisu | Polityka prywatności