Press Drukuj Email

Park maszyn drukowych jest tak zaprojektowany aby zapewnić klientowi kompleksowe rozwiązania. Dysponujemy maszynami umożliwiającymi druk techniką offsetową na papierach samoprzylepnych, metalizowanych, offsetowych, kredowanych i kartonach. Maksymalny format zadruku to 1020 x 720 mm. Dzięki wieloletniej współpracy z firmą HEIDELBERG wszystkie nasze maszyny pochodza od właśnie tego producenta. Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi maszyn nasi pracownicy są szkoleni w siedzibie firmy HEIDELBERG.

PressDzięki zastosowaniu systemowi Prinect nastąpiła wysoka integracja i automatyzacja przygotowalni i maszyn drukujących. Optymalna współpraca poszczególnych komponentów systemu Prinect prowadzi do podwyższenia efektywności przebiegu procesów produkcyjnych, bezpośrednio przekłada się na przyśpieszenie przepływu zleceń.

Dzięki integracji przygotowalni z działem drukowania raz wygenerowane dane w dziale przygotowalni, wykorzystywane są do wstępnego ustawiania stref farbowych w maszynie drukującej i systemu kontoli jakości.

HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5

Pragniemy poinformować szanownych klientów, że jako jedna z niewielu firm poligraficznych na rynku lokalnym od końca sierpnia 2008 oferujemy druk do formatu B1+. W tym właśnie okresie zakończyła się rozbudowa hali produkcyjnej w naszej firmie, a także pojawiła się nowa maszyna drukowa, pięciokolorowa drukująca do formatu 720 mm x 1020 mm. Po raz kolejny zarząd naszej spółki zdecydował się zaufać specjalistom z firmy HEIDELBERG®. Dzięki wieloletniej współpracy w zakresie rozwijania naszego parku maszynowego, w chwili obecnej dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami i rozwiązaniami tej renomowanej niemieckiej marki.

Wspomniana maszyna to HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5.

HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5

Wysoki wzrost wydajności arkuszowych maszyn offsetowych Speedmaster CD 102 jest realizowany przez wysoką automatyzację. Dzięki opcjom "Plus" drukarz może jeszcze bardziej się skoncentrować na jakości drukowania.

Dodatkowo rozszerzone funkcje "Preset", które do minimum redukują ręczne ustawienia, zapewniają prostą i łatwą obsługę maszyny. Konsekwentny rozwój w zakresie automatyzacji jak również nowa konstrukcja samonakładaka i wykładania podnoszą potencjał możliwości maszyn Speedmaster CD 102. Dzięki wielu zmianom w wyglądzie zewnętrznym oraz dzięki wielu nowym rozwiązaniom z zakresu ergonomii obsługi możemy powiedzieć, że jest to nie tylko najproduktywniejsza maszyna w swojej klasie, lecz również prezentująca najwyższy standard funkcjonalności.

Press

Przy maszynie Speedmaster CD 102 zorientowanie na klienta jest na pierwszym planie - dotyczy to zarówno produktywności jak i przyjaznej obsługi maszyny. Z tego też względu budowa zewnętrzna nowego Speedmastera CD 102 została dalece zoptymalizowana. Dzięki nowemu ukształtowaniu osłon zespołów drukujących, dzięki wielu rozwiązaniom w zakresie ergonomii, Speedmaster CD 102 jest nie tylko najproduktywniejszą maszyną w swojej klasie - lecz także oferuje nowy standard w zakresie obsługi.

Press

Oprócz samej maszyny drukowej, spore zmiany pojawiły się także w naszej naświetlarni. Wdrożony został jednolity system zarządzania PRINECT® również dostarczony przez firmę HEIDELBERG. Prinect - automatyzacja procesów produkcyjnych. Nazwa składa się z dwóch pojęć "Print" (drukować) i "Connect" (łączyć). Prinect pozwala na integrację i optymalizację procesów produkcyjnych w drukarni - od zarządzania do produkcji, od prepressu aż po obróbkę introligatorską.

 

proces.png

 

Optymalna współpraca poszczególnych komponentów Prinect prowadzi do podwyższenia efektywności przebiegu procesów produkcyjnych, daje większą przejrzystość procesów, a tym samym przyczynia się do przyspieszenia przepływu zleceń. Tym sposobem Prinect umożliwia racjonalizację i optymalizację potencjału przedsiębiorstwa, podniesienie jego wydajności.

prog1.jpg prog2.jpg

 

System Prinect to również system zarządzania jakością i system zarządzania barwą. Dzięki tym rozwiązaniom możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość druku i jak najbardziej wierne odwzorowanie kolorów.

Przy zakupie nowej maszyny nieodzownym był zakup całego zintegrowanego systemu CtP. Do uruchomionego w 2001 roku półformatowego systemu do naświetlania płyt dołączył pełnoformatowy SUPRASETTER, który umożliwia naświetlanie płyt do formatu 1020 mm x 740 mm.

Oczywiście nawet najnowocześniejszy sprzęt i najbardziej innowacyjne rozwiązania, są niczym bez wysoce wykwalifikowanej kadry. Dlatego, też dzięki współpracy z firmą HEIDELBERG® Polska odbyła się seria szkoleń naszych pracowników na nowych stanowiskach pracy.

źródło: www.heidelberg.com

 

Kontakt

Zakład Poligraficzny
ABEDIK Sp.j.
Z. Wróblewski, L.Tomczak
ul. Glinki 84
85-861 Bydgoszcz

tel. 052 3 700 710
fax. 052 3 700 711
info@abedik.pl

 

Pytania o współpracę, kalkulacje itp.
Radosław Rzępołuch - dyrektor handlowy
tel. 509 240 324
handlowy@abedik.pl

Wyszukiwarka

Galeria
Ftp
Poradnik
Poradnik
Heidelberg
ISO 9001
Regulamin serwisu | Polityka prywatności