Oferta Drukuj Email

OfertaPiękny i elegancki druk. Doskonałe wykonanie i niezmiennie wysoka jakość. To cechy każdego produktu, który opuszcza ABEDIK. Zawsze w terminie. Wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 9001:2008 jest tego formalnym potwierdzeniem.

Realizujemy prace na papierach samoprzylepnych, metalizowanych, offsetowych, kredowanych i kartonach. Wykonujemy ulotki reklamowe, listowniki i etykiety, broszury, katalogi i plakaty, kalendarze, foldery i książki. Nasza specjalność to uszlachetnianie druków. Wszelkiego rodzaju złocenia i tłoczenia, a także foliowanie bądź lakierowanie (także punktowo) pozwala wyróżnić nasze produkty spośród konkurencji.

Specjalne miejsce pośród ogółu naszej produkcji zajmuje wysokonakładowy druk etykiet. Dzięki doświadczeniom zebranym podczas wieloletniej współpracy z największymi firmami w branży winiarskiej czy spożywczej, jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania niedostępne dla konkurencji w tym zakresie.

Nowoczesna i wydajna introligatornia

Dzięki inwestycjom z lat 2010 – 2011 udało się rozbudować i powiększyć zakres usług introligatorskich w naszej drukarni. Inwestycje zostały przeprowadzone z naciskiem na jakość końcowego produktu, dlatego zaufaliśmy sprawdzonym rozwiązaniom firm takich jak Aster Meccanotecnica S.p.A oraz Müller Martini. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie opraw spiralnych, klejonych (również z jednym lub dwoma skrzydełkami), szyto – klejonych oraz oprawy twardej zarówno z grzbietem prostym jak i zaokrąglanym. Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce Postpress.

 

 

Kontakt

Zakład Poligraficzny
ABEDIK Sp.j.
Z. Wróblewski, L.Tomczak
ul. Glinki 84
85-861 Bydgoszcz

tel. 052 3 700 710
fax. 052 3 700 711
info@abedik.pl

 

Pytania o współpracę, kalkulacje itp.
Radosław Rzępołuch - dyrektor handlowy
tel. 509 240 324
handlowy@abedik.pl

Wyszukiwarka

Galeria
Ftp
Poradnik
Poradnik
Heidelberg
ISO 9001
Regulamin serwisu | Polityka prywatności