Polityka prywatności Drukuj Email

Zapewniamy, że przykładamy wielką wagę do zasad nienaruszania Waszego prawa do prywatności i poufności oraz dokładamy maksimum starań w celu utrzymania wysokich standardów bezpieczeństwa wymiany informacji.

Poniższe zasady pozwolą Państwu poznać założenia, którymi kierujemy się podczas pracy z Wami.

  1. Serwis Drukarni Abedik jest ogólnie dostępny i zakłada, że możecie być Państwo zarówno anonimowymi odbiorcami informacji zawartych w witrynie jak i zarejestrowanymi Użytkownikami.

  1. Tylko zarejestrowani Użytkownicy mogą korzystać z panelu automatycznego składania zapytań i zamówień. Korzystanie z tej części serwisu możliwe jest po zalogowaniu.

  1. Rejestrowanie się w serwisie oraz logowanie w nim jest całkowicie dobrowolne.

  1. Zbieramy od Was tylko te dane i informacje, które są niezbędne do zidentyfikowania Państwa oraz do prawidłowej realizacji zamówień i, w dalszej kolejności wystawienia dokumentów ksiegowych.

  1. Przekazywane przez Was dane i informacje pozostaja wyłącznie do naszej dyspozycji z wyjątkiem sytuacji opisanych polskim prawem w tym zakresie.

  1. Wasze podstawowe dane kontaktowe: nazwisko, nazwa firmy, telefon kontaktowy oraz dane edytorskie i techniczne zamawianego dzieła są elementami naszej Karty Technologicznej, która towarzyszy Waszemu zleceniu podczas jego realizacji w drukarni.

  1. Zawsze możecie Państwo przeglądać Wasze dane, poprawiać je lub wyrejestrować się, usuwając swoje dane.

  1. Po zarejestrowaniu się w serwisie możecie Państwo otrzymywać od nas informacje będące odpowiedziami na Wasze zapytania, informacje o aktualnych statusach Waszych zamówień oraz informacje handlowe, których autorem lub wydawcą jest wyłącznie Drukarnia Abedik spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Glinki 84.

  1. Drukarnia Abedik spółka z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności bez konieczności powiadamiania o tym Użytkowników.

 

Kontakt

Zakład Poligraficzny
ABEDIK Sp.j.
Z. Wróblewski, L.Tomczak
ul. Glinki 84
85-861 Bydgoszcz

tel. 052 3 700 710
fax. 052 3 700 711
info@abedik.pl

 

Pytania o współpracę, kalkulacje itp.
Radosław Rzępołuch - dyrektor handlowy
tel. 509 240 324
handlowy@abedik.pl

Wyszukiwarka

Galeria
Ftp
Poradnik
Poradnik
Heidelberg
ISO 9001
Regulamin serwisu | Polityka prywatności